Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Stěhování

8. prosince 2013 v 22:06 | Elizabeth
Věřte, i já mám jen jedny nervy. A tak jsem se dneska sebrala a založila si blog na bloggeru. Trochu si pohrála se vzhledem, s pomocí drahé Betty tam přetáhla povídky a bylo to. Docela jednoduché.

Víte, když už vlastně po třetí v tak krátké době blog nejede, je to na nic. Člověk závady pochopí, ale naprostou ignoraci ne. Hlavně že na Srdci blogu jsou nějaké debilní články, které nikoho nezajímají.

Tento blog bude nadále existovat. Povídky jsou sice přetažené, ale tady si chci zachovat komentáře, názory, hvězdičky a tak podobně.

Budu neuvěřitelně ráda, pokud mě kvůli tomu neopustíte a na povídky nezanevřete, přeci jen ony za nic nemůžou a pořád budou stejné. :)

Nová adresa tedy je: http://elizabethgibsonova.blogspot.cz


:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rebeka Rebeka | 9. prosince 2013 v 22:54 | Reagovat

Já teda rozhodně věrná zůstávám! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama