Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Prosinec 2013

Stěhování

8. prosince 2013 v 22:06 | Elizabeth
Věřte, i já mám jen jedny nervy. A tak jsem se dneska sebrala a založila si blog na bloggeru. Trochu si pohrála se vzhledem, s pomocí drahé Betty tam přetáhla povídky a bylo to. Docela jednoduché.

Víte, když už vlastně po třetí v tak krátké době blog nejede, je to na nic. Člověk závady pochopí, ale naprostou ignoraci ne. Hlavně že na Srdci blogu jsou nějaké debilní články, které nikoho nezajímají.

Tento blog bude nadále existovat. Povídky jsou sice přetažené, ale tady si chci zachovat komentáře, názory, hvězdičky a tak podobně.

Budu neuvěřitelně ráda, pokud mě kvůli tomu neopustíte a na povídky nezanevřete, přeci jen ony za nic nemůžou a pořád budou stejné. :)

Nová adresa tedy je: http://elizabethgibsonova.blogspot.cz


:)

Kruvalská princezna - 25. kapitola

5. prosince 2013 v 18:47 | Elizabeth |  Kruvalská princezna
Nestíhám, nestačím, takže se omlouvám, ale nakonec to tu přeci jen je. 25. kapitola. Toto utíká, co? Tolik kapitol... a ještě nás čeká tolik událostí, radši se ani neptám, kolik jich nakonec bude, abych pak nezjistila, že jsem vlastně jen ve čtvrtině, což mě docela děsí. I ta polovina, nebo třetina... Ach, tak snad někdo do konce vydrží. Pro dnešek příjemné počtení, miluji vás! :3


Krásná temnota

2. prosince 2013 v 20:00 | Elizabeth |  Harry Potter
Já ji nejprve psala po částech, vážně. V pozdních večerních hodinách vedená svým zvrhlým já. A dneska bylo dílo dokončeno. Můj první HP slash. Severus, Lucius. A 15+, i když se obávám, že i to je možná málo, ale tak... povídka pro zvrhlé duše, pokud mezi ně nepatříte, pro své vlastní zdraví vždy můžete přestat číst. Za komentáře budu nehorázně vděčná. :)

Obrázek by Nits

Poslední vlk - 3. kapitola

1. prosince 2013 v 20:18 | Elizabeth |  Poslední vlk
Trochu kratší kapitola, i když za ty komentáře, které mě k ní mimochodem také dokopaly, byste si zasloužily delší. Na tu bude čas snad příště, zatím to jsou takové kratší epizody. Ono to pak bude zajímavější. O:)) Pro dnešek hezké počtení a užívejte prosince! Winter is coming.