Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

"Slečno, máte krásná prsa."

24. listopadu 2013 v 14:04 | Elizabeth |  Deník
Takové krásné téma týdne! Prsa! Víte, kolik by se na to dalo napsat úchylných povídek? Dobře, slash by asi nešel (no, ale...). A samozřejmě, zrovna na povídku nemám čas. Proto toto taky není v rubrice TT, ale Deník a bude to krátké.
Od pátku je mi poněkud blbě, jediné plus je fakt, že mě to zachrání od zítřejšího tělocviku.
A abych nezapomněla - v pátek jsem byla na Hunger Games a bylo to boží. Možná až moc pus (vím, ode mě to zní blbě, ale no... jenom pusy, znáte to), ale i tak... nad Finnickem jsem se naprosto rozplývala, zbožňuji ho už od knihy a film dílo dokonal.
Vlastně teď píši hlavně NKÚ na Hog, jde to docela dobře, i když na úkor jednorázovek, bohužel. Nápady jsou, čas bohužel ne. Naštěstí se blíží dvoutýdenní vánoční prázdniny a to bude. 3:) Takže pokud byste náhodou měli nějaké přání na povídku, klidně ho zanechte v komentáři. Nic neslibuji, ale pokud mě zaujme - proč ne? :)
V úterý mě pak čeká matematický seminář kvůli olympiádě, jinak už poněkud poklidný týden. Čtvrtletí za námi, pohoda, klídek, tabáček.

A když teď opustím vody vylévárny mého srdíčka, vrátím se zpátky k TT. Ta prsa si to zaslouží, nemyslíte? Sice je někdy potřeba si na ně zanadávat (takové ty situace, kdy vám prostě nejde ležet na břiše, nebo když nemůžete najít vaši velikost podprsenky...), ale bez nich by to nebylo ono.
A já nevím, třeba jednou uslyším i větu z nadpisu článku. Možná. Možná spíše ne, ale i když tohle napoprvé budete považovat za největší úchylárnu ever, koho by to nepotěšilo?
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 absolutegenius absolutegenius | Web | 24. listopadu 2013 v 17:56 | Reagovat

Tu větu už jsem zkoušel několikrát, ale asi to není vhodná seznamovací fráze..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama