Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Listopad 2013

You are mine - 12. kapitola

30. listopadu 2013 v 16:02 | Elizabeth |  You are mine
Vřele doufám, že aspoň toto půjde v pohodě komentovat. Přeci jen víte, komentáře a reakce zbožňuji, tak snad... Mám tu pro vás dvanáctou kapitolu YAM. S jedním zlomemem a také výhledem, co se asi bude dít dál. Příjemné počtení! :)


Když blog provokuje...

30. listopadu 2013 v 15:01 | Elizabeth |  Téma týdne
Nepovídejte, že jste si toho nevšimli. Tohle musel vidět každý. Tedy pokud nepočítáme ty jisté osoby z vedení, které dělaly, že se nic neděje. A stále to dělají. Protože vše je sluníčkové a krásné a milé a všechno funguje.
Je naprosto jedno, že tři! dny nešly přidávat články. Že mi ještě dva dny blbnul jeden článek, nejdřív se nechtěl vložit, nešly komentáře. Pak to šlo. Ale některé komentáře se nezobrazily. Fakt, neuvěřitelně ráda čekám několik hodin na to, abych si mohla přečíst, co mi k té povídce někdo napsal.
Nejhorší je, že jste ani nevěděli, co se to děje. Cenzura na FB stránce, u článků na srdci blogu. To je skutečně tak těžké podat nějaké vysvětlení, vyjádření? Místo sdílení nějakých článků, které většinu lidí stejně nezajímají? To je skutečně tak těžké napsat: "Omlouváme se, blog teď může pár dní špatně fungovat kvůli tomu a tomu..."?
Řekla bych, že většina blogerů je velmi tolerantní. Že pokud se nebude jedna o nějakou naprostou kravinu, kvůli které to nepůjde, tak to vezmou. Řeknou dobře, díky za info, my to nějak vydržíme.
Jenže pokud někdo dělá to, co se stalo, je to absolutně nechutné. Pravda, nakonec jsem se vysvětlení osobně dočkala díky kamarádce, která ho získala mailem, ale i tak - to se člověk musí prosit, aby se něco dozvěděl? To fakt nejde napsat dvě, tři vysvětlující věty? Navíc podle vysvětlení to bylo téměř plánované. Tak to říci dopředu? Taky nevedeme?
Jedině to TT je výstižné. Tohle je provokace. Fakticky. Nelíbí se mi to, naštvalo mě, až jsem se začala poohlížet po nějakém jiném serveru, kam bych si blog přesunula. Myslím, že pokud se to ještě někdy stane, fakt to udělám. I já mám jen jedny nervy.

Kruvalská princezna - 24. kapitola

29. listopadu 2013 v 18:04 | Elizabeth |  Kruvalská princezna
Ou jé, blog jede, jede a je tu další princezna. Možná by byla hotova i včera, nebýt několika věcí, ale nakonec je tu až dnes. Dlouhá, asi šokující (omlouvám se, vážně! Musela jsem...), ale příjemné počtení a mějte se hezky. A doufejte, že blog nebude mít brzo další výpadek. :)"Slečno, máte krásná prsa."

24. listopadu 2013 v 14:04 | Elizabeth |  Deník
Takové krásné téma týdne! Prsa! Víte, kolik by se na to dalo napsat úchylných povídek? Dobře, slash by asi nešel (no, ale...). A samozřejmě, zrovna na povídku nemám čas. Proto toto taky není v rubrice TT, ale Deník a bude to krátké.
Od pátku je mi poněkud blbě, jediné plus je fakt, že mě to zachrání od zítřejšího tělocviku.
A abych nezapomněla - v pátek jsem byla na Hunger Games a bylo to boží. Možná až moc pus (vím, ode mě to zní blbě, ale no... jenom pusy, znáte to), ale i tak... nad Finnickem jsem se naprosto rozplývala, zbožňuji ho už od knihy a film dílo dokonal.
Vlastně teď píši hlavně NKÚ na Hog, jde to docela dobře, i když na úkor jednorázovek, bohužel. Nápady jsou, čas bohužel ne. Naštěstí se blíží dvoutýdenní vánoční prázdniny a to bude. 3:) Takže pokud byste náhodou měli nějaké přání na povídku, klidně ho zanechte v komentáři. Nic neslibuji, ale pokud mě zaujme - proč ne? :)
V úterý mě pak čeká matematický seminář kvůli olympiádě, jinak už poněkud poklidný týden. Čtvrtletí za námi, pohoda, klídek, tabáček.

A když teď opustím vody vylévárny mého srdíčka, vrátím se zpátky k TT. Ta prsa si to zaslouží, nemyslíte? Sice je někdy potřeba si na ně zanadávat (takové ty situace, kdy vám prostě nejde ležet na břiše, nebo když nemůžete najít vaši velikost podprsenky...), ale bez nich by to nebylo ono.
A já nevím, třeba jednou uslyším i větu z nadpisu článku. Možná. Možná spíše ne, ale i když tohle napoprvé budete považovat za největší úchylárnu ever, koho by to nepotěšilo?

You are mine - 11. kapitola

23. listopadu 2013 v 16:32 | Elizabeth |  You are mine
Předem upozorňuji, že je mi trochu blbě. Takže pokud najdete nějakou chybu, tak se omlouvám, snažila jsem se najít vše, ale znáte to, nemocný mozek je svině.
Těšte se i na jednu krapet 15+ scénu. Není toho moc, jen trochu, možná někoho tím nepotěším (no co, už jen tou Eleanor jsem si poněkud uvazála oprátku, tak to dotáheme do konce). Příjemné počtení, za komentáře budu ráda (ale to snad už víte).


Kruvalská princezna - 23. kapitola

20. listopadu 2013 v 19:03 | Elizabeth |  Kruvalská princezna
Trochu kratší, ale stále zajímavá (podle mě) kapitola. Zlomyslný Severus, tajemný Viktor, nějaké ty mladé hrdličky... No, příjemné počtení, nebojte, za chvíli to bude ještě více zajímavé! O:-) Za komentáře budu neskutečně vděčná, za ty u předchozí kapitoly vás miluji, víte o tom? :)


Poslední vlk - 2. kapitola

19. listopadu 2013 v 22:51 | Elizabeth |  Poslední vlk
Já vím, vím, první tady byla v pátek a najednou druhá, princezna nikde... Ale vlk je naplánován na počátek týdne, minule jsem ho dopisovala až později. Proto tohle. Zítra jde na řadu princezna, nebojte. :)
A jsem strašně ráda, že alespoň nějaký čtenář této povídky se našel, víte? Přeci jenom, je to GoT, ne zrovna rozšířený fandom. :) Jako vždy za komentáře budu neuvěřitelně ráda a příjemné počtení! :)


You are mine - 10. kapitola

16. listopadu 2013 v 23:45 | Elizabeth |  You are mine
Ha, stále je sobota. I když jsem to psala pozdě, ale co už. Hlavně, že to je. Takže tu máte další kapitolu, kdy nám na scénu vstoupí Eleanor. Ano, Eleanor v Larry povídce. A tímto to rozhodně nekončí, ony se ještě budou dít věci... Ale na to ještě času dost, pro tuto chvíli příjemné počtení! :)


Poslední vlk - 1. kapitola

15. listopadu 2013 v 19:40 | Elizabeth |  Poslední vlk
Ono to trvalo o něco déle, než jsem čekala, ale dobře, konečně se mi to podařilo dát dohromady. První, trochu kratší kapitolu nové povídky, FF na Hru o trůny. Rozhodně to nebude růžové, pravděpodobně si při psaní vybiji své sadistické... ehm, myšlení, nezkoumejte to dopodrobna. Čeká vás toho dost - politika, nějaký ten nucený sňatek, s tím spojené věci, a přitom to možná nebude jen het, ale to už se dozvíte sami. Příjemné počtení a jako vždy, za komentáře budu vděčná. :3


A proč je tam ta čárka?

15. listopadu 2013 v 15:38 | Elizabeth |  Téma týdne
Když člověk sleduje aktuální dění, zcela určitě mu dojde, jak asi mohlo vzniknout aktuální téma týdne. V poslední době se o dabingu a titulkách dost mluvilo, hlavně tedy v souvislosti se studenty, přesněji řečeno tím, že právě oni mají zájem na to, aby se více objevovalo takzvané duální vysílání, kdy si můžete program přepnout i do originálu s titulky a budete ušetřeni dabingu.
Ale známe veřejnost, a tak se tato milá informace překroutila do podoby, že studenti vlastně chtějí zrušit dabing a zavést titulky. Chudáci ti, co špatně vidí, nestíhají číst a podobně, to si zase ti, co nic neví, jenom sedí ve školách, vymysleli a myslí si, co je to za borce. A přitom se o tom nemluvilo, nikdo nemá v zájmu zrušit dabing, protože světe div se, i studenti si občas chtějí jen sednout k televizi a vypnout, nevnímat. Jenže pak jsou tu situace, kdy by seriál či nějaký jiný pořad chtěli vnímat v originále. Což je přínosné, zlepšuje to cizí jazyky a v mnohých případech je to i mnohem lepší, protože z některých hlasů je člověku, který zná i originál, na umření. Duální vysílání navíc ke vší smůle není až tak propagované, člověk často neví, jak se na něj dostat, dozví se to třeba až pozdě.

Je to samozřejmě věc myšlení, postoje lidí k tomu, ale bohužel, jak vidno, většina lidí vám to odsoudí na úplném začátku. To zase ti studenti, to nám hezky známé. Co na tom, že oba sedmnácté listopady (rok 1939 i 1989) souvisí právě se studenty. Hlavně, že si někdy jenom troufnout stěžovat či něco navrhnout. Vždyť ještě nevydělávají, ne? Co na tom, že až ustoupí starší generace, budou oni ti starší, převezmou tento stát i se vším, co tu bude. Na změny budou mít čas potom, ať teď do toho nekecají...

Jedna trochu naštvaná studentka kvinty.