Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Zpátky do reality

19. srpna 2013 v 16:47 | Elizabeth |  Deník
Venku prší, krosna se mi tu válí u stolu, čtu si letňákové statusy na facebooku a směji se při vzpomínce na ten celý týden. Bylo to super. Nevěřím, že by k něčemu bylo, kdybych tu vše vypisovala, protože vám jména těžko něco řeknou. I moji rodiči to podle videí z letňoseminářových zpráv prý nedokázali pochopit... od tohoto asi ten název, protože většina lidí tam (ano, našly se i výjimky) se dokáže bavit o věcech, o kterých se člověk normálně nebaví. Ne, skutečně si to nepředstavujte jako něco, že jsme seděli v kroužku oklopení knihami o HP a postupně rozebírali každou větu. :D Je to poněkud zvláštní, ale HP šlo většinou mimo nás. To se už spíš řešil Hog, což je díky absenci nějakého přísného rpg skoro svět sám o sobě. Seznámila jsem se i s lidmi, se kterými jsem předtím na Hogu sotva prohodila slovo, což bylo dost fajn. Zvlášť když si pak ty lidi přidáte na FB a někdo vám už píše, jestli nedáte skype... Skutečně, lepší to být nemohlo. Možná jsem se ze začátku trochu bála, takové ty tradiční obavy, kdy netušíte, zda se s vámi někdo bude bavit a podobně... jenže to bylo zbytečné a já se nemohu dočkat na příští rok, kdy bych snad také jela. Ostatně, termín je znám už teď a rodiče jsem už přemluvila na letošek, tak na další rok to problém nebude. :)
A když už tu tak píši o Hogu, dovolím si malou reklamu. Právě totiž probíhá druhá srpnová registrace a to až do 23. srpna. Pokud by někdo měl zájem, stačí zajít na stránku www.hogwarts.cz a na levé straně to najde. Klidně napište i do komentářů, případně do sovy na Hogu (jmenuji se tak stejně) a já se vás klidně ze začátku ujmu, kdyby někdo potřeboval pomoc. :)

Co se týče povídek... včera jsem zveřejnila Poslední cestu, za chvíli se snad vrhnu na Kruvalskou princeznu. Potom mám pár nápadů... na jednu kapitolovku z Hry o trůny, na kterou se docela těším, na jeden HP femmslash a na jednu Narry. Dokonce už mě i chytl nápad na povídku do projektu Příběhy pro princeznu. Tak psát mám co, takže o nějakou zábavu do konce prázdnin postaráno mám. :)
Mějte se hezky a užívejte těch posledních dvou týdnů!
E.G.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 es ef es ef | Web | 19. srpna 2013 v 23:54 | Reagovat

A kde že jsi přesně byla? :)

2 Elizabeth Elizabeth | Web | 20. srpna 2013 v 9:36 | Reagovat

[1]: Tušila jsem, že jsem na něco zapomněla. :D Byla jsem na Letním výjezdním semináři v Honorově (Újezd u Brna). :)

3 eazi eazi | Web | 22. srpna 2013 v 0:36 | Reagovat

Jop, taky by mě zajímalo místo/město, kde jsi byla. :)
A krásný dess. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama