Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Pornstar

1. srpna 2013 v 18:09 | Elizabeth |  One Direction
Za název je zodpovědná Nits, za obrázek je zodpovědná Nits. Dokonce může i za vznik této povídky. Můj první 15+ slash. Pokud tyto věci nemáte rádi, tak tuto povídku nečtěte. :)

Povídka uveřejněná i zde (ano, velmi překvapivé).Oknem pronikalo do pokoje jemné sluneční světlo. Krásný den, kdy se vám nechce nic dělat. Jen ležet a odpočívat, případně jíst a číst nějakou zajímavou literaturu. Stejně tak to bylo i u nich. Pravda, na první pohled to mohlo vypadat poněkud podivně. Pět chlapců v jednom pokoji věnující se různým činnostem.
Pohledný blonďák s modrýma očima si v rohu brnkal na kytaru, chlapec se jménem Liam seděl naproti oknu opřený o pohovku a před sebou držel učebnici. Moc mu to předstírání nešlo, zbytek stejně věděl, že je to jen zástěrka pro časopis pro dospělé. Na gauči se pak váleli další dva. Zamilovaně si koukali do očí a potichu si pro sebe šeptali něžná slůvka. Stejně je ale všichni slyšeli. Poslední z této podivné party seděl u počítače. Bylo povzbudivé číst vzkazy jejich fanynek, i když nebylo možné na všechny odpovědět. A kdyby někoho vynechali, věděli, že ty jejich malé a roztomilé directionerky by byly schopny se kvůli tomu navzájem přizabít.

Zrovna si k ústům zvedal sklenici s vodou, když jeho oči spatřily něco, co s naprostou jistotou vůbec spatřit nechtěly. Zůstal zírat na obrazovku, pak vodu opatrně odložil na stůl, neboť hrozilo, že mu vypadne z rukou.
"Ehm, Harry, Louisi?" otočil se na zamilovaný pár, jehož sladké řeči přestal vnímat před hodinou.
"Ano?" Jako na povel oba zvedli hlavu a podívali se po Zaynovi.
"Pojďte se na něco podívat." Sice netušili, o co vlastně jde, ale zvědavost byla silnější, a tak se postavili na nohy a přešli ke svému parťákovi.
"No, co tady máš?" zeptal se ho se zívnutím Harry.
"Tohle." Zayn ukázal na poslední řádek jednoho z velmi dlouhých dopisů. Většinu zabíraly naprosto normální věci. Lichotky, žádosti o koncert v dané zemi, pochvaly songů, klipů i naprostých maličkostí. A pak, úplně na konci stálo:

A prosím, prosím, nemohli by kluci natočit Larry porno? :3

Zayn očekával hodně věcí. Zděšení nad úchylností jejich fanynek, zasmání se a označení, že je to dobrý vtip. Místo toho Louis řekl: "Hm, to je dobrý nápad."
A Harry k Zaynově zděšení dodal: "Taky se mi líbí." Nestačil jim ani nic říct, protože ti dva se na sebe povídali vševědoucími pohledy a rozeběhli se do jejich ložnice v tradičním závodě, kdo tam bude říct.
Skutečně, to musela být jejich kapela tak neuvěřitelně šílená?
Harry s Louisem mezitím doběhli do ložnice. Louis byl o něco rychlejší, ale k ničemu mu to nepomohlo, když do něj Harry zezadu vrazil a povolil ho na postel.
"Že ty naše fanynky mají skvělé nápady, co?" pronesl Louis vteřinu před tím, než se jeho milenec zmocnil jejich úst a stáhl z něj triko, aby mohl v líbání pokračovat i níže. Chtěl udělat to samé, ale už se k tomu nedostal, když Harry vzal do úst jeho bradavku. To triko počká…

Bylo to úžasné, ostatně stejně jako vždy. Měl pocit, že jeho partner je všude, že má snad tisíc rukou a jazyků, kterými se ho dotýká. Nedokázal pořádně popadnout dech a teprve, když z něj Harry téměř strhával kalhoty, pořádně se nadechl a konečně i ze svého milence sundal triko. K větším činům se ale nedostal, protože byl zase lapen ve víru vášně a těch sladkých drobných polibků, kterými bylo poséváno jeho tělo. A pak, ani netušil, jak se to stalo, se ocitl naprosto nahý, s penisem čnícím vzhůru. Nezůstal neopečováván dlouho. Harry jen ze sebe svlékl zbývající oblečení, a pak se ústy zmocnil jeho údu. Panebože, proč musel mít tak proklatě schopný jazyk, kterým ho dováděl k šílenství?

Ale Harry neměl v úmyslu ho udělat, a když se stáhl, Louis ho poslal do prdele. Harry to vzal doslova. Vnikl do něj nejprve jedním prstem, něžně a opatrně. Jenže to Louisovi nestačilo, chtěl víc, mnohem víc. Další prst, ale přitom stále málo. Harry už na všechno další kašlal. Vnikl do něj, na jediný příraz. Kluk pod ním se trochu zachvěl, patrně počáteční bolestí, ale na to se už jeho vášní otupělý mozek nedokázal soustředit. Přirážel do těla pod sebou a ten pohyb oba dva přiváděl k šílenství a jistě blížícímu se vyvrcholení. Výdrž si patrně dnes vzala dovolenou, neboť stačilo pár pohybů a Harryho sperma naplnilo útroby jeho milence, který ho vzápětí následoval.
Chvíli tam jen leželi, dvě zpocená těla na jedné posteli. Potom Louis zvedl hlavu a podíval se na svého milence.
"Harry?"
"Ano miláčku?"
"Víš, na něco jsme zapomněli."
"Na co?"
"Na kameru."
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ayre Ayre | E-mail | Web | 1. srpna 2013 v 20:16 | Reagovat

Moc hezky napsané... Bavila jsem se už od začátku, i když jsem nevěděla jaký bude konec, který se dal vlastně vyčíst už v té chvíli, kdy do té postele běželi, protože tam žádná zmínka o kameře nebyla, ale jinak velký palec nahoru, kéž bych i já uměla takhle psát. :-)

2 Eliza Eliza | Web | 2. srpna 2013 v 15:17 | Reagovat

Jak jako zrovna nežeru 1D, tak takové téma povídek je nice :D
Musím říct, že navrhnout mi tohle nějaký fanoušek, stěhuju se za polární kruh xDD Ale chápu, že to by pro děj povídky nebylo zrovna příhodné xDD
Těším se na pokračování ;)

3 nimues nimues | Web | 2. srpna 2013 v 19:56 | Reagovat

Vaau, pekne napísané a dobrý nápad. Priznávam, takéto poviedky žerem :D

4 E. E. | Web | 6. srpna 2013 v 23:10 | Reagovat

Wau, moc pěkné :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama