Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Kašlu na to

26. července 2013 v 17:48 | Elizabeth |  Deník
Kašlu na to. Na všechno, co jsem si pravděpodobně při zakládání tohoto blogu předsevzala. Říkala jsem si, že si z něj neudělám deníček nějaké pubertální osoby. Nu, jsem jen člověk, a tak to tady je. Deník. Nemám ráda přílišné používání zdrobnělin, možná jsem tak trochu jako Voldy z A Very Potter Senior Year, což je mimochodem opravdu vtipný muzikál.

Takže - ano. Od teď tu bude toto. Deník. Zní to trochu hrozně, ale snad si zvyknu. A taky snad ze mě nikdo nezešílí. Z těch prazvláštních řečí osoby, která tak trochu trpí avismem (v rámci nařízení ministerstva vás musím informovat, že je to krapet nakažlivé).

Pravda, o tom deníku jsem uvažovala už dříve, asi tak od momentu napsání toho článku o pro ana blozích. Dnešek to jen dokončil. Pravděpodobně za to může to sluníčko a klisna, které mě dnes na té louce mohla v klidu sejmout, kdyby chtěla. Naštěstí se tak nestalo. Což je dobře, protože za mnou má zítra přijet osoba, kterou jsem v životě neviděla, znám ji jen z jisté stránky (ano, z Hogu) a je asi tak o tři roky starší než já.

To snad pro dnešek stačí. Mohla bych něco napsat. Pátou kapitolu Princezny, nebo něco jiného, co mi tak krásně leží na ploše...

Mějte se hezky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama