Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Elizabeth

24. června 2013 v 14:12
Elizabeth Gibsonová, tož přezdívka má. Ano, není to mé skutečné jméno, jen přezdívka. Vznikla, když jsem kdysi potřebovala jméno na jistou virtuální školu… a od té doby je se mnou a drží se mě jako klíště.

Co bych měla říci o sobě? Nu, jsem náctiletá introvertní holka, ve svém nitru bláznivá, i když dávám přednost samotě a nemusím být vždy středem pozornosti. Už nějaký ten rok chodím na osmileté gymnázium ve městě, kde bydlím a které byste nalezli v pohraničí republiky. Studuji ráda, řekla bych i s dobrými výsledky. Baví mě se dozvídat nové a nové věci, učit se. Asi jsem tedy zvláštní, když mi nevadí úkoly, na první pohled na dvě věci a až nepřiměřeně dlouhé, spíše jsem za ně ráda, neboť se tak učím. A to je pro mě nejdůležitější.
Oblíbila jsem si dějepis, tedy alespoň z části… takové ty období jako pravěk a středověk pro mě moc kouzlo nemají. Raději se hrabu ve světových válkách, jejich příčinách a tak obecně v první polovině dvacátého století. A jak to již bývá, občas se mi i nějaký ten motiv vkrade do povídky a zůstane tam.
A taky zbožňuji matematiku. Takže pokud jste si doteď mysleli, že jsem třeba i trochu normální, teď nastává chvíle na změnu.
Co se týče toho dalšího… miluji koně, přírodu, strašně ráda čtu a píšu. Je pravda, že dohromady se to kombinuje jen velmi těžko, ale člověk nemůže mít vše. Musí se spokojit s tím, co má, a nestěžovat si, nebo nebude mít ani to. :)Doufám, že se vám tu bude líbit. Příjemné počtení!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Arthur Arthur | E-mail | Web | 8. září 2013 v 18:47 | Reagovat

Třetí koment u tebe.. Ale už vím, co přesně chci. :D
Už vím kdo jsi!! Ahahah. Prokoukla jsem tě. A fakt je to náhoda, že jsem tě takhle našla jen kvůli 'blbé' soutěži. :D
(Promiň za trapné výlevy, ale je to úleva)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama