Gibsonová se omlouvá, ale nikdy vám s určitostí neřekne, kdy bude nová kapitola. Zavísí to na čase, postavení hvězd a planet, rychlosti větru a počtu pavouků v její skříni. Jestliže nechcete jít chytat pavouky, vytvářet za jejími okny vichřici, vraždit její profesory či sestřelovat hvězdy, zanechte komentář, povězte svůj názor. A ona se k tomu snadněji dokope. (A taky vás bude naprosto milovat.)

Červen 2013

This is war - 3. kapitola

30. června 2013 v 14:47 | Elizabeth |  This is war
Když jsem tuto kapitolu dopsala, měla jsem z ní trochu smíšené pocity. Setkání Kath s Voldemortem... Proto pro vás mám VAROVÁNÍ: tahle kapitola obsahuje erotickou scénu, dala by se určit asi tak 15+. Ne, že bych to mladším úplně zakazovala, pokud to čte i někdo ne ještě patnáctiletý, tak tomu nezabráním a jestli to zvládá a nemá z toho noční můry, tak proč ne. Ale pokud se čtením takových věcí nemáte zkušenosti, zvažte to. Díky za pochopení. :)


This is war - 2. kapitola

29. června 2013 v 19:12 | Elizabeth |  This is war
Druhá kapitola, aneb jak to bude dál. Katherina a Hermiona - dvě ženy, které osud dal k sobě. Může ale had vyjít se lvem?


This is war - 1. kapitola

27. června 2013 v 13:40 | Elizabeth |  This is war
První kapitola války. Vše má svůj začátek. I začátek toho, jak se vzepřít tomu, co nám bylo souzeno. Ale válka je krutá, jde to vůbec?


This is war

26. června 2013 v 19:40 | Elizabeth |  This is war
Obrázek by Nits

Doba: Prázdniny před pátým ročníkem Harryho Pottera (po konci Ohnivého poháru)
Postavy: Katherine Potterová (OC), Hermiona Grangerová, Severus Snape a další

Válka je strašná a nelítostná a rozhodně si nevybírá. Můžete být kýmkoliv, ale stejně vás uchvátí. Pohrává si s vámi a vy nemůžete nic dělat, jste jenom loutkami v jejích rukách. Ale lze vzdorovat. Lze bojovat. Možná vás to změní, zabije, ale jde to. A o tom to je. Nebýt loutkami a vzepřít se osudu. Stát se tím, kdo tahá za provázky a přežít. Přežít válku.

Povídka zveřejněna také na ourstories.


Plameny

24. června 2013 v 19:40 | Elizabeth |  Hra o trůny
Mé první fanfiction ke Hře o trůny, nebo abych byla přesnější - k Písni ledu a ohně. Napadla mě při čtení první poloviny Hostiny pro vrány, pro některé se tudíž může zdát nepochopitelnou, neboť naráží na pokročilejší děj a události. Samozřejmě, vyvstala z dojmů, z myšlenek a představ. Vlastně ani nevím, jak to bude dál, jak děj v knize bude pokračovat. Ale od toho fanfiction už tak nějak je. :)


Co je mrtvé, nemůže nikdy zemřít

24. června 2013 v 17:30 | Elizabeth |  One Direction
Další 1D povídka... zase o něco jiná, ostatně jsem zjistila, že si člověk lépe hraje s city, když ty tváře vidí na plakátech po celé polovině pokoje, která patří sestře. :) Příjemné počtení!

Povídka zveřejněna také zde.


Z pekla do nebe

24. června 2013 v 14:22 | Elizabeth |  One Direction
Má první 1D povídka. A to i přes to, že mezi directineorky nepatřím. Ale nápad přišel, múza se ozvala a bylo to. Původně byla zveřejněna zde. A tak doufám, že líbit se bude i tady. Příjemné počtení! :)


Elizabeth

24. června 2013 v 14:12
Elizabeth Gibsonová, tož přezdívka má. Ano, není to mé skutečné jméno, jen přezdívka. Vznikla, když jsem kdysi potřebovala jméno na jistou virtuální školu… a od té doby je se mnou a drží se mě jako klíště.

Co bych měla říci o sobě? Nu, jsem náctiletá introvertní holka, ve svém nitru bláznivá, i když dávám přednost samotě a nemusím být vždy středem pozornosti. Už nějaký ten rok chodím na osmileté gymnázium ve městě, kde bydlím a které byste nalezli v pohraničí republiky. Studuji ráda, řekla bych i s dobrými výsledky. Baví mě se dozvídat nové a nové věci, učit se. Asi jsem tedy zvláštní, když mi nevadí úkoly, na první pohled na dvě věci a až nepřiměřeně dlouhé, spíše jsem za ně ráda, neboť se tak učím. A to je pro mě nejdůležitější.
Oblíbila jsem si dějepis, tedy alespoň z části… takové ty období jako pravěk a středověk pro mě moc kouzlo nemají. Raději se hrabu ve světových válkách, jejich příčinách a tak obecně v první polovině dvacátého století. A jak to již bývá, občas se mi i nějaký ten motiv vkrade do povídky a zůstane tam.
A taky zbožňuji matematiku. Takže pokud jste si doteď mysleli, že jsem třeba i trochu normální, teď nastává chvíle na změnu.
Co se týče toho dalšího… miluji koně, přírodu, strašně ráda čtu a píšu. Je pravda, že dohromady se to kombinuje jen velmi těžko, ale člověk nemůže mít vše. Musí se spokojit s tím, co má, a nestěžovat si, nebo nebude mít ani to. :)Doufám, že se vám tu bude líbit. Příjemné počtení!